Kontakt os

Du kan kontakte Bonde Maskiner på telefon: 97 52 62 20.
Vi har åbent mandag-fredag 07:00 - 17:00
og lørdag 10:00 - 12:00

GRATIS fragt ved køb over kr. 5000,00 i webshoppen

Udlejning af materiel
Skov Have Park webshop
Værksted og service

Medarbejdere

 

 
Peter Bonde
Direktør, indkøb, salg mm.
TLF. 9752 6220

peter@bondemaskiner.dk
 
Henrik Gregersen
Indkøb, salg, marketing mm.
TLF. 9752 6220

henrik@bondemaskiner.dk
Jens Nygaard
Salg, butik mm.
TLF. 9752 6220

 

Nicolai Andersen
Butik, salg mm.
TLF. 9752 6220
nicolai@bondemaskiner.dk

  

 

Kirsten Jeppesen
Administration, bogholderi
TLF. 9752 6220

kirsten@bondemaskiner.dk
 
Aage Jensen
Trykluftsmontør, salg og service
TLF. 9752 6220

Aage@bondemaskiner.dk
 
Frank Holmgaard Andersen
Teknikker, automower, mm.
TLF. 9752 6220

Kasper Jensen
Teknikker, automower, mm.
TLF.  9752 6220

kasper@bondemaskiner.dk

 

John Jørgensen
Mekaniker - lager
TLF.  9752 6220

 

Jesper Søndergaard
Mekaniker, klargørring, trykluft mm.
TLF.  9752 6220

 

 

Frederik Rusbjerg
Materielmekaniker - klargørring  mm.
TLF.  9752 6220

 


 
 


Bo Lund Christiansen
Pedel mm.
TLF. 9752 6220

Hans Bonde

Pensionist på prøve ..... :-)

 

 

 

   
 

 

Tlf: 9752 6220
Du er her:
  • Bonde Maskiner A/S - 97 52 62 20
  • Skive Trykluft Center - 97 52 62 20
  • Fredes Biler - 97 51 25 00

Her kan du bruge Skive Gavekortet

Åbningstider
Mandag-fredag 07:00 - 17:00
Lørdag 10:00 - 12:00
Adresse
Bilstrupvej 4, 7800 Skive
Tlf: 9752 6220
Cvrnr: 34462194
Vi tager imod Skive gavekortet
cookie ikon

Vi bruger cookies, ved at du klikker dig videre til næste side, accepterer du hjemmesidens brug af cookies.
Du kan også acceptere cookies ved at klikke her